Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI TÖRENLE KUTLANDI

   2014-2015 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim  haftası münasebetiyle Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yeterlikleri Kalite Geliştirme Dairesi Başkanımız Sayın Mahmut AĞIRMAN, yeni yapılan Elif Ana Mehmet Konuş İlkokulu´nda yapılan açılış törenine katıldı.  
2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İLKÖĞRETİM HAFTASI TÖRENLE KUTLANDI

 2014-2015 Eğitim -Öğretim Yılı İlköğretim  haftası münasebetiyle Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yeterlikleri Kalite Geliştirme Dairesi Başkanımız Sayın Mahmut AĞIRMAN, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Hüseyin AKDAĞ´IN ve çok sayıda okul müdürleri ve öğretmenlerin katılımı ile Hükümet Konağı önünde yapılan törende çelenk sunumu yapıldı.

  2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı ilköğretim haftası, yeni yapılan Elif Ana Mehmet Konuş İlkokulu´nda yapılan açılış töreniyle başladı.
 Programa Sayın Vali Mustafa TAŞKESEN, Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yeterlikleri ve Kalite  Geliştirme Dairesi Başkanı Sayın Mahmut AĞIRMAN, Sayın Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet ÖZEL Artuklu Kaymakamı Sayın Soner KARATAŞOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Hüseyin AKDAĞ,Kurum Amirleri, STK temsilcileri, öğrenciler ve veliler katıldı.

 

 Okulu yaptıran hayırsever İş adamı, Sayın Mehmet KONUŞ ve Eşi Veysiye KONUŞ hanımefendi ise “Mardin´in eğitim ve öğretim düzeyini yükseltmek için yeni okullara ihtiyaçları olduğunu bilen bir veli olarak daha önce Valilikle imzaladığımız protokolle verdiğimiz sözü yerine getirmekten son derece mutluyuz.”dediler.

 

 

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Genel Müdürlük Makamı

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.