Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

Arapça Öğretmenleri Mesleki Gelişim Sertifika Programı 1. Etap Değerlendirme Sonuçları

Arapça Öğretmenleri Mesleki Gelişim Sertifika Programı 1. Etap Değerlendirme Sonuçları

İhtiyaç analızleri doğrultusunda planlanan "Arapça Öğretmenleri Mesleki Gelişim Sertifika Programı" kapsamında 1. etap değerlendirmeler sonuçlanmış olup kursiyerlerimiz bilgilendirilmiştir. İhtiyaç analizlerine katılan diğer Arapça Öğretmenlerimiz 2. fazda programa dahil edileceklerdir. 

1. etap değerlendirmelerin sonucunda 30-31 Mayıs 2019 tarihinde sözlü sınava alınacak olan Arapça Öğretmenlerinin isim listesi aşağıda yer almaktadır.

 

Adı Soyadı İl
ABDULLAH TÜRK İSTANBUL
MERVE DEMİRHAN MALATYA
ABDULAZİZ  ALTUNKAYNAK ADIYAMAN
İSA ACAR SAKARYA
ADEM ALDANMAZ KAYSERİ
RÜMEYSA ZEYNEP UYLAŞ İSTANBUL
İDİRİS ÖZÇELİK KARAMAN
BAHAR  MEDNİ KONYA
AYŞE ELİF YILDIRIM SİVAS
BETÜL SÜNGÜ ESKİŞEHİR
HAKAN DALKILINÇ KOCAELİ
RUKEN UÇAR DİYARBAKIR
EMRAH TOKATLI ANKARA
ÖNDER AZİZOĞLU İSTANBUL
AYŞEGÜL SAVAŞAN KOCAELİ
ERTUĞRUL YAZAR MALATYA
MUSTAFA EROĞLU MALATYA
AHMET ESGİN MARDİN
ERAY OKTAY MUŞ
YUSUF EROĞLU AKSARAY
MELEHAT AVŞAR SİVAS
ABDULBAKİ TANHAN BATMAN
GÖKHAN TUNÇ HATAY
ESMA ÇELİK UŞAK
DERYA KAYA GAZİANTEP
ZARİFE PORDUĞAN İSTANBUL
NEDİM OĞUZCAN İSTANBUL
HARUN BARIŞ SAMSUN
HAMİDE ÇETİNKAYA İSTANBUL
BİLAL BÜYÜKEKEN GAZİANTEP
KADRİ TANRIVERDİ DİYARBAKIR
ZEHRA NURDAN  AKIN ANKARA
MUSTAFA ÖZTEKİN GAZİANTEP
ZEYNEP ŞERİFE  BİLGİÇ ISPARTA
ERHAN DOĞAN İSTANBUL
RÜMEYSA KELEŞ İSTANBUL
MUSTAFA NAÇAR TOKAT
FEYZA DOĞAN İSTANBUL
SAİT AKAD BİNGÖL
ŞEYDA TAŞ İSTANBUL
SADULLAH  ARPA BİNGÖL
LİBA ŞEHALİ HATAY
CAZYE DENİZ KÖROĞLU KÖROĞLU İSTANBUL
ZEYNEP DEĞER ANKARA
MUSTAFA MÜCAHİT BİTLİS
SEHER AYIN VAN
SİBEL DOKUYUCU KAHRAMANMARAŞ
TUĞÇE YAZICI GÜMÜŞHANE
ŞÜKRÜ GÜLER KONYA
NUH ELEMEN KARABÜK
HÜLYA ÇAPKIN SİVAS
GÜLTEN MELEK ÇELİK ANKARA
MERVE TUNÇ HATAY
ATİLLA KARADENİZ MALATYA
HAMZA  DUR ŞANLIURFA
HALENUR  ÖZTÜRK İSTANBUL
ZEYNEP BÜŞRA DEVECİ HATAY
AHMET ERDAĞI ANKARA
RASİM GÖKTAŞ GAZİANTEP
KÜBRA SARIGÜL VAN
BUŞRA AKKURT BATMAN
RUKİYE  AYTEN İSTANBUL
HATİCE ŞAHİNTÜRK RİZE
İSMAİL ASLIHAN ŞANLIURFA
MUHSİN KARABUDAK SİVAS
HASAN HÜSEYİN ÖZDEMİR ŞIRNAK
MAHMUT ÇETİN KİLİS
GÜLÜZAR TÜTÜNEKEN KONYA
KEVSER KARATAŞ SİVAS
SALİH SEÇKİN TOKAT
RESUL ÇEBİ ERZİNCAN
SULTAN AKTAŞ SİİRT
FATMA NUR OKAN BOLU
GÖKSELİ  OĞUZ MALATYA
MUSTAFA EMİR İNCİ HATAY
MEHMET FADIL AKFIRAT GAZİANTEP
EMİRHAN OKUMUŞ ORDU
ZEYNEP TOPAL MALATYA
SALİH PARLAK DİYARBAKIR
SERRA ÇELİK ERZİNCAN
ESMA ESRA  BACAKLI KIRŞEHİR
GÖZE YILMAZ ANKARA
DİLDARE KARABUDAK MERSİN
SİNEM AKGÜN SAKARYA
ALİ BULUT TRABZON
İBRAHİM  ARSLAN HATAY
BİLLUR TÜFEKÇİ RİZE
TUĞÇE ÖZTÜRK İSTANBUL
DURAN CANKATAR İSTANBUL
VEYSEL ÇELEBİ SAMSUN
MÜNİBE ALTIPARMAK İSTANBUL
RUKİYE AKKUŞ İSTANBUL
BUŞRA NUR  BAĞCIOĞLU HATAY
HABİBE SEVGİ  KARAKULAK DİYARBAKIR
CEMAL AVCI HATAY
ERHAN  KAYHAN KAHRAMANMARAŞ
NAZLIHAN YILDIZALKAN TOKAT
LEMAN YERLİ ANKARA
ELİF ATALAY ERZURUM
MAHMUT YAVUZ MARDİN
HAVVA GÜRZOĞLU İSTANBUL
MEHMET  GÖÇER BURSA
FATMA  DİNÇER SAKARYA
ABDULLAH ERYILMAZ HATAY
GÜLLÜ DİNÇAY KÜTAHYA
NERMİN COŞKUN İSTANBUL
KEVSER KAHRAMAN İZMİR
MEHMET  ÖZTÜRK GİRESUN
FATMA AKSOY SAKARYA
SÜMEYYE BADEM ŞANLIURFA
ENVER ŞAHİNTÜRK RİZE
ELİF KORKUT KAHRAMANMARAŞ
ÖZNUR GÜL DÜZCE
CEMİLE BİÇER GAZİANTEP
AYŞE AKDEMİR MARDİN
CANAN AKÇAY RİZE
SULHİYE BAKIRCI NİĞDE
VİLDAN BEŞİNCİ NEVŞEHİR
ORHAN ÇEKİL BİTLİS
ÖZGÜL PEÇE RİZE
ELİF GÜNEŞ BATMAN
BETÜL RÜMEYSA MESTEN ANKARA
YUSUF KENAN AY  ELAZIĞ
AYŞE  AYYILDIZ ANTALYA
ALAADDİN BİÇİCİ ESKİŞEHİR
CAFER ÖZENÇ SAKARYA
ŞEYDA  ŞANVERDİ ÇANKIRI
ZEYNEP  MERAL KİLİS
ABUZER SEVER ADIYAMAN
MERAL CAYMAZOGLU ANKARA
CANAN SARAÇOĞLU İSTANBUL
HASAN OFLAZ ADANA
MUHAMMED SAYLAN BİNGÖL
ZELİHANUR ÇOKÇALIŞKANLAR SİVAS
BÜŞRA  YAŞAR SİİRT
ŞENOL BUDAK HATAY
FATMA TUĞBA BADEM SİVAS
ASİYE AYDOĞAN ERZURUM
SÜMEYYA DEMİR IĞDIR
HAYRİYE  OKUMUŞ HATAY
MAHMUT ÇAVUŞ İSTANBUL
YASEMİN KARADENİZ MARDİN

SINAV ŞARTLARI

1. Sınav dört komisyon tarafından eş zamanlı olarak 30-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında saat 09.00'dan 17.30'a kadar uygulanacaktır. Öğretmenlere 15'er dakikalık sınav süreleri ayrılmıştır. 
2. Sınav online SKYPE Programı üzerinden uygulanacağı için öğretmenlerimizin 30 Mayıs 2019 saat 08.30'a adar kameraları ve ses sistemi çalışan bir bilgisayar temin ederek söz konusu bilgisayarlara ücretsiz olarak yüklenen SKYPE Programını yüklemiş olmaları gerekmektedir.  
3. Sınavla ilgili herhangi bir teknik sorun yaşanmasın diye sınavı organize eden merkezin teknik sorumluları öğretmenlere süreçte destek olacaklardır. 
4. Öğretmenler kendilerine belirtilen sınav saatlerinden 5 dakika önce komisyon sekretaryası tarafından aranacak ve kendileriyle bağlantı teyidi yapılacaktır. Teyitten sonra öğretmenler ilgili SKYPE adresini arayarak bağlantı kuracaklardır. Bu bağlamda öğretmenlerin sınav günü telefonlarını açık tutmaları ve kendi sınav saatlerinde internet bağlantısı olan bir bilgisayar temin etmeleri önemlidir. Bağlantı öncesinde öğretmenlerimizin SKYPE üzerinden ses ve görüntü kontrollerini yapmaları önem arzetmektedir. 
5. Sınav Arapça okuma, anlama, konuşma ve dinleme becerilerinin ölçümlendirilmesi üzerine gerçekleşecektir. Sınav dili Arapça olacaktır. 
6. Sınava başlamadan önce bütün öğretmenlerin Arapça Bölüm Öğretmeni olduklarını sözlü olarak beyan etmeleri gerekmektedir. Arapça Branşı dışında (Meslek Dersi ve Din Kültürü vd.) branşların sözlü sınavları geçersiz sayılacaktır. 
7. SKPYE sınav adresleri 
arapcakomisyon1@outlook.com
arapcakomisyon2@outlook.com
arapcakomisyon3@outlook.com
arapcakomisyon4@outlook.com şeklinde belirlenmiştir. Öğretmenlerimizin bulunduğu komisyona göre yukarıdaki adreslerden birisini eklemesi gerekmektedir. 
8. Sınav esnasında yaşanabilecek teknik aksaklıklar durumunda 0507 318 43 90 ve 92 nolu telefonlardan iletişim kurulabilir.  
9. Sözlü sınav esnasında öğretmenlerimizin TC Kimlik Numaralı kimlik belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Sınav başlangıcında öğretmenimizin kimlik bilgileri ile bölüm beyanı talep edilecektir.
Başarılar dileriz.

SÖZLÜ SINAV TARİH VE SAAT LİSTELERİ 
Adı Soyadı İl Sınav Tarihi  Sınav Saati  Komisyon Adı 
ABDULLAH TÜRK İSTANBUL 30.05.2019 09.30 - 09.45 1. Komisyon 
MERVE DEMİRHAN MALATYA 30.05.2019 09.45 - 10.00 1. Komisyon 
ABDULAZİZ  ALTUNKAYNAK ADIYAMAN 30.05.2019 10.00 - 10.15 1. Komisyon 
İSA ACAR SAKARYA 30.05.2019 10.15 - 10.30 1. Komisyon 
ADEM ALDANMAZ KAYSERİ 30.05.2019 10.30 - 10.45 1. Komisyon 
RÜMEYSA ZEYNEP UYLAŞ İSTANBUL 30.05.2019 10.45 - 11.00 1. Komisyon 
İDİRİS ÖZÇELİK KARAMAN 30.05.2019 11.30 - 11.45 1. Komisyon 
BAHAR  MEDNİ KONYA 30.05.2019 11.45 - 12.00 1. Komisyon 
AYŞE ELİF YILDIRIM SİVAS 30.05.2019 12.00 - 12.15 1. Komisyon 
BETÜL SÜNGÜ ESKİŞEHİR 30.05.2019 12.15 - 12.30 1. Komisyon 
HAKAN DALKILINÇ KOCAELİ 30.05.2019 12.30 - 12.45 1. Komisyon 
RUKEN UÇAR DİYARBAKIR 30.05.2019 12.45 - 13.00 1. Komisyon 
EMRAH TOKATLI ANKARA 30.05.2019 14.00 - 14.15  1. Komisyon 
ÖNDER AZİZOĞLU İSTANBUL 30.05.2019 14.15 - 14.30  1. Komisyon 
AYŞEGÜL SAVAŞAN KOCAELİ 30.05.2019 14.30 - 14.45 1. Komisyon 
ERTUĞRUL YAZAR MALATYA 30.05.2019 14.45 - 15.00 1. Komisyon 
MUSTAFA EROĞLU MALATYA 30.05.2019 15.00 - 15.15 1. Komisyon 
AHMET ESGİN MARDİN 30.05.2019 09.30 - 09.45 2. Komisyon 
ERAY OKTAY MUŞ 30.05.2019 09.45 - 10.00 2. Komisyon 
YUSUF EROĞLU AKSARAY 30.05.2019 10.00 - 10.15 2. Komisyon 
MELEHAT AVŞAR SİVAS 30.05.2019 10.15 - 10.30 2. Komisyon 
ABDULBAKİ TANHAN BATMAN 30.05.2019 10.30 - 10.45 2. Komisyon 
GÖKHAN TUNÇ HATAY 30.05.2019 10.45 - 11.00 2. Komisyon 
ESMA ÇELİK UŞAK 30.05.2019 11.30 - 11.45 2. Komisyon 
DERYA KAYA GAZİANTEP 30.05.2019 11.45 - 12.00 2. Komisyon 
ZARİFE PORDUĞAN İSTANBUL 30.05.2019 12.00 - 12.15 2. Komisyon 
NEDİM OĞUZCAN İSTANBUL 30.05.2019 12.15 - 12.30 2. Komisyon 
HARUN BARIŞ SAMSUN 30.05.2019 12.30 - 12.45 2. Komisyon 
HAMİDE ÇETİNKAYA İSTANBUL 30.05.2019 12.45 - 13.00 2. Komisyon 
BİLAL BÜYÜKEKEN GAZİANTEP 30.05.2019 14.00 - 14.15  2. Komisyon 
KADRİ TANRIVERDİ DİYARBAKIR 30.05.2019 14.15 - 14.30  2. Komisyon 
ZEHRA NURDAN  AKIN ANKARA 30.05.2019 14.30 - 14.45 2. Komisyon 
MUSTAFA ÖZTEKİN GAZİANTEP 30.05.2019 14.45 - 15.00 2. Komisyon 
ZEYNEP ŞERİFE  BİLGİÇ ISPARTA 30.05.2019 15.00 - 15.15 2. Komisyon 
ERHAN DOĞAN İSTANBUL 30.05.2019 09.30 - 09.45 3. Komisyon 
RÜMEYSA KELEŞ İSTANBUL 30.05.2019 09.45 - 10.00 3. Komisyon 
MUSTAFA NAÇAR TOKAT 30.05.2019 10.00 - 10.15 3. Komisyon 
FEYZA DOĞAN İSTANBUL 30.05.2019 10.15 - 10.30 3. Komisyon 
SAİT AKAD BİNGÖL 30.05.2019 10.30 - 10.45 3. Komisyon 
ŞEYDA TAŞ İSTANBUL 30.05.2019 10.45 - 11.00 3. Komisyon 
SADULLAH  ARPA BİNGÖL 30.05.2019 11.30 - 11.45 3. Komisyon 
LİBA ŞEHALİ HATAY 30.05.2019 11.45 - 12.00 3. Komisyon 
CAZYE DENİZ KÖROĞLU KÖROĞLU İSTANBUL 30.05.2019 12.00 - 12.15 3. Komisyon 
ZEYNEP DEĞER ANKARA 30.05.2019 12.15 - 12.30 3. Komisyon 
MUSTAFA MÜCAHİT BİTLİS 30.05.2019 12.30 - 12.45 3. Komisyon 
SEHER AYIN VAN 30.05.2019 12.45 - 13.00 3. Komisyon 
SİBEL DOKUYUCU KAHRAMANMARAŞ 30.05.2019 14.00 - 14.15  3. Komisyon 
TUĞÇE YAZICI GÜMÜŞHANE 30.05.2019 14.15 - 14.30  3. Komisyon 
ŞÜKRÜ GÜLER KONYA 30.05.2019 14.30 - 14.45 3. Komisyon 
NUH ELEMEN KARABÜK 30.05.2019 14.45 - 15.00 3. Komisyon 
HÜLYA ÇAPKIN SİVAS 30.05.2019 15.00 - 15.15 3. Komisyon 
GÜLTEN MELEK ÇELİK ANKARA 30.05.2019 09.30 - 09.45 4. Komisyon
MERVE TUNÇ HATAY 30.05.2019 09.45 - 10.00 4. Komisyon
ATİLLA KARADENİZ MALATYA 30.05.2019 10.00 - 10.15 4. Komisyon
HAMZA  DUR ŞANLIURFA 30.05.2019 10.15 - 10.30 4. Komisyon
HALENUR  ÖZTÜRK İSTANBUL 30.05.2019 10.30 - 10.45 4. Komisyon
ZEYNEP BÜŞRA DEVECİ HATAY 30.05.2019 10.45 - 11.00 4. Komisyon
AHMET ERDAĞI ANKARA 30.05.2019 11.30 - 11.45 4. Komisyon
RASİM GÖKTAŞ GAZİANTEP 30.05.2019 11.45 - 12.00 4. Komisyon
KÜBRA SARIGÜL VAN 30.05.2019 12.00 - 12.15 4. Komisyon
BUŞRA AKKURT BATMAN 30.05.2019 12.15 - 12.30 4. Komisyon
RUKİYE  AYTEN İSTANBUL 30.05.2019 12.30 - 12.45 4. Komisyon
HATİCE ŞAHİNTÜRK RİZE 30.05.2019 12.45 - 13.00 4. Komisyon
İSMAİL ASLIHAN ŞANLIURFA 30.05.2019 14.00 - 14.15  4. Komisyon
MUHSİN KARABUDAK SİVAS 30.05.2019 14.15 - 14.30  4. Komisyon
HASAN HÜSEYİN ÖZDEMİR ŞIRNAK 30.05.2019 14.30 - 14.45 4. Komisyon
GÜLÜZAR TÜTÜNEKEN KONYA 30.05.2019 14.45 - 15.00 4. Komisyon
KEVSER KARATAŞ SİVAS 30.05.2019 15.00 - 15.15 4. Komisyon
SALİH SEÇKİN TOKAT 31.05.2019 09.30 - 09.45 1. Komisyon 
RESUL ÇEBİ ERZİNCAN 31.05.2019 09.45 - 10.00 1. Komisyon 
SULTAN AKTAŞ SİİRT 31.05.2019 10.00 - 10.15 1. Komisyon 
FATMA NUR OKAN BOLU 31.05.2019 10.15 - 10.30 1. Komisyon 
GÖKSELİ  OĞUZ MALATYA 31.05.2019 10.30 - 10.45 1. Komisyon 
MUSTAFA EMİR İNCİ HATAY 31.05.2019 10.45 - 11.00 1. Komisyon 
MEHMET FADIL AKFIRAT GAZİANTEP 31.05.2019 11.15 - 11.30 1. Komisyon 
EMİRHAN OKUMUŞ ORDU 31.05.2019 11.30 - 11.45 1. Komisyon 
ZEYNEP TOPAL MALATYA 31.05.2019 11.45 - 12.00 1. Komisyon 
SALİH PARLAK DİYARBAKIR 31.05.2019 14.00 - 14.15 1. Komisyon 
SERRA ÇELİK ERZİNCAN 31.05.2019 14.15 - 14.30 1. Komisyon 
ESMA ESRA  BACAKLI KIRŞEHİR 31.05.2019 14.30 - 14.45 1. Komisyon 
GÖZE YILMAZ ANKARA 31.05.2019 14.45 - 15.00 1. Komisyon 
DİLDARE KARABUDAK MERSİN 31.05.2019 15.00 - 15.15 1. Komisyon 
SİNEM AKGÜN SAKARYA 31.05.2019 15.15 - 15.30 1. Komisyon 
ALİ BULUT TRABZON 31.05.2019 16.00 - 16.15 1. Komisyon 
İBRAHİM  ARSLAN HATAY 31.05.2019 16.15 - 16.30 1. Komisyon 
BİLLUR TÜFEKÇİ RİZE 31.05.2019 16.30 - 16.45 1. Komisyon 
TUĞÇE ÖZTÜRK İSTANBUL 31.05.2019 09.30 - 09.45 2. Komisyon 
DURAN CANKATAR İSTANBUL 31.05.2019 09.45 - 10.00 2. Komisyon 
VEYSEL ÇELEBİ SAMSUN 31.05.2019 10.00 - 10.15 2. Komisyon 
MÜNİBE ALTIPARMAK İSTANBUL 31.05.2019 10.15 - 10.30 2. Komisyon 
RUKİYE AKKUŞ İSTANBUL 31.05.2019 10.30 - 10.45 2. Komisyon 
BUŞRA NUR  BAĞCIOĞLU HATAY 31.05.2019 10.45 - 11.00 2. Komisyon 
HABİBE SEVGİ  KARAKULAK DİYARBAKIR 31.05.2019 11.15 - 11.30 2. Komisyon 
CEMAL AVCI HATAY 31.05.2019 11.30 - 11.45 2. Komisyon 
ERHAN  KAYHAN KAHRAMANMARAŞ 31.05.2019 11.45 - 12.00 2. Komisyon 
NAZLIHAN YILDIZALKAN TOKAT 31.05.2019 14.00 - 14.15 2. Komisyon 
LEMAN YERLİ ANKARA 31.05.2019 14.15 - 14.30 2. Komisyon 
ELİF ATALAY ERZURUM 31.05.2019 14.30 - 14.45 2. Komisyon 
MAHMUT YAVUZ MARDİN 31.05.2019 14.45 - 15.00 2. Komisyon 
HAVVA GÜRZOĞLU İSTANBUL 31.05.2019 15.00 - 15.15 2. Komisyon 
MEHMET  GÖÇER BURSA 31.05.2019 15.15 - 15.30 2. Komisyon 
FATMA  DİNÇER SAKARYA 31.05.2019 16.00 - 16.15 2. Komisyon 
ABDULLAH ERYILMAZ HATAY 31.05.2019 16.15 - 16.30 2. Komisyon 
GÜLLÜ DİNÇAY KÜTAHYA 31.05.2019 16.30 - 16.45 2. Komisyon 
NERMİN COŞKUN İSTANBUL 31.05.2019 09.30 - 09.45 3. Komisyon 
KEVSER KAHRAMAN İZMİR 31.05.2019 09.45 - 10.00 3. Komisyon 
MEHMET  ÖZTÜRK GİRESUN 31.05.2019 10.00 - 10.15 3. Komisyon 
FATMA AKSOY SAKARYA 31.05.2019 10.15 - 10.30 3. Komisyon 
SÜMEYYE BADEM ŞANLIURFA 31.05.2019 10.30 - 10.45 3. Komisyon 
ENVER ŞAHİNTÜRK RİZE 31.05.2019 10.45 - 11.00 3. Komisyon 
ELİF KORKUT KAHRAMANMARAŞ 31.05.2019 11.15 - 11.30 3. Komisyon 
ÖZNUR GÜL DÜZCE 31.05.2019 11.30 - 11.45 3. Komisyon 
CEMİLE BİÇER GAZİANTEP 31.05.2019 11.45 - 12.00 3. Komisyon 
AYŞE AKDEMİR MARDİN 31.05.2019 14.00 - 14.15 3. Komisyon 
CANAN AKÇAY RİZE 31.05.2019 14.15 - 14.30 3. Komisyon 
SULHİYE BAKIRCI NİĞDE 31.05.2019 14.30 - 14.45 3. Komisyon 
VİLDAN BEŞİNCİ NEVŞEHİR 31.05.2019 14.45 - 15.00 3. Komisyon 
ORHAN ÇEKİL BİTLİS 31.05.2019 15.00 - 15.15 3. Komisyon 
ÖZGÜL PEÇE RİZE 31.05.2019 15.15 - 15.30 3. Komisyon 
ELİF GÜNEŞ BATMAN 31.05.2019 16.00 - 16.15 3. Komisyon 
BETÜL RÜMEYSA MESTEN ANKARA 31.05.2019 16.15 - 16.30 3. Komisyon 
YUSUF KENAN AY  ELAZIĞ 31.05.2019 16.30 - 16.45 3. Komisyon 
AYŞE  AYYILDIZ ANTALYA 31.05.2019 09.30 - 09.45 4. Komisyon
ALAADDİN BİÇİCİ ESKİŞEHİR 31.05.2019 09.45 - 10.00 4. Komisyon
CAFER ÖZENÇ SAKARYA 31.05.2019 10.00 - 10.15 4. Komisyon
ŞEYDA  ŞANVERDİ ÇANKIRI 31.05.2019 10.15 - 10.30 4. Komisyon
ABUZER SEVER ADIYAMAN 31.05.2019 10.30 - 10.45 4. Komisyon
MERAL CAYMAZOGLU ANKARA 31.05.2019 10.45 - 11.00 4. Komisyon
CANAN SARAÇOĞLU İSTANBUL 31.05.2019 11.15 - 11.30 4. Komisyon
HASAN OFLAZ ADANA 31.05.2019 11.30 - 11.45 4. Komisyon
MUHAMMED SAYLAN BİNGÖL 31.05.2019 11.45 - 12.00 4. Komisyon
ZELİHANUR ÇOKÇALIŞKANLAR SİVAS 31.05.2019 14.00 - 14.15 4. Komisyon
BÜŞRA  YAŞAR SİİRT 31.05.2019 14.15 - 14.30 4. Komisyon
ŞENOL BUDAK HATAY 31.05.2019 14.30 - 14.45 4. Komisyon
FATMA TUĞBA BADEM SİVAS 31.05.2019 14.45 - 15.00 4. Komisyon
ASİYE AYDOĞAN ERZURUM 31.05.2019 15.00 - 15.15 4. Komisyon
SÜMEYYA DEMİR IĞDIR 31.05.2019 15.15 - 15.30 4. Komisyon
HAYRİYE  OKUMUŞ HATAY 31.05.2019 16.00 - 16.15 4. Komisyon
MAHMUT ÇAVUŞ İSTANBUL 31.05.2019 16.15 - 16.30 4. Komisyon
YASEMİN KARADENİZ MARDİN 31.05.2019 16.30 - 16.45 4. Komisyon
ZEYNEP  MERAL KİLİS 31.05.2019 16.45 - 17.00 4. Komisyon 
MAHMUT  ÇETİN  KİLİS 31.05.2019 17.00 - 17.15 4. Komisyon 

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Genel Müdürlük Makamı

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.