Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

Yalova Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Bünyesinde Özel Sektörle İşbirliği Çercevesinde İşletilecek Olan Alanlara İlişkin İlan Metni

İLAN

          M.E.B. Yalova Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve A.S.O. Müdürlüğünden;

          2016 Yılında M.E.B. Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından planlanarak Enstitümüzde gerçekleştirilecek faaliyetlere katılacak kursiyerlerimiz ile bunların dışında konaklayacak misafirlerimizin yiyecek, içecek ve kişisel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Enstitümüz bünyesinde bulunan yüzme havuzu, kantin ve yemekhane müştemilatında Özel Sektörle İşbirliği yapılarak anılan hizmetlerin icrası sağlanacaktır.

            DÖSE Mevzuatı çerçevesinde yapılacak olan Özel Sektörle İşbirliğine ilişkin Şartname, Müdürlüğümüzden mesai saatleri içerisinde 28.12.2015-31.12.2015 tarihleri arasında kurumumuz DÖSE işletmesinin Yalova Çınarcık Halk Bankası 102 600 47 nolu hesabına yatırılacak 100 TL tutarın banka dekontunun ibrazı karşılığında alınabilecektir. 07.01.2016 Perşembe günü saat 14.00’a kadar ilgili firmaların işbirliği tekliflerini idareye kapalı zarf içerisinde vermeleri gerekmektedir. Posta ile gönderilen teklifler dikkate alınmayacaktır.

           İlanen duyurulur.

                                                                                                               Sertan HAZAR

                                                                                                              Müdür V.

 

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Genel Müdürlük Makamı

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.