Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

Google Dijital Atölye Eğitimleri

Google Dijital Atölye Eğitimleri

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda öğretmenlerimizin mesleki ve bireysel gelişimlerinin ulusal ve uluslararası sertifikalı eğitim programları ile desteklenmesi amacıyla Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Google iş birliğinde; "Dijital Girişimciliğin Temelleri, Bilgi İşlemsel Düşünme Becerisinin Disiplinler arası Yaklaşım ile Öğretimi, Flutter ile Yazılım Geliştirme, Kotlin ile Yazılım Geliştirme" kursları uzaktan eğitim faaliyetleri olarak öğretmenlerimizin başvurusuna açılmıştır.  

Bilişim Teknolojileri alanında öğretmenlerimize yönelik olarak Google iş birliğinde düzenlenen uluslararası sertifikalı eğitimlere, öğrencilerimiz yaş ve seviyelerine uygun Google Dijital Atölye"de yer alan, özellikle ortaöğretimdeki öğrenciler için geliştirilen "Dijital Güvenlik, Veri ve Teknoloji, Dijital Pazarlama ve Kariyer Geliştirme" kategorilerindeki 25 eğitime g.co/dijitalatolye linkine tıklayarak hemen katılabilirler. 

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Genel Müdürlük Makamı

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.