Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

7. ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ KONGRESİ

7. ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER EĞİTİMİ KONGRESİ

 

Sosyal Bilimler eğitimi alanındaki yeni gelişmelerin ortaya konulması, yeni bilgi ve bulgulardan eğitimin her alanında yararlanılması ve kongreden çıkan sonuçlar ışığında öğretmen adaylarının hizmet öncesi eğitimleri ile öğretmenlerin hizmetiçi eğitimlerine katkı sağlanması amacıyla; Genel Müdürlüğümüz ile Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi iş birliğinde7.Uluslararası Sosyal Bilimler Eğitimi Kongresi, 08-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacaktır.

 

 

Kongrede; Coğrafya Eğitimi, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Eğitimi, Eğitim Bilimleri, Felsefe Eğitimi, Güzel Sanatlar Eğitimi, Hayat Bilgisi Eğitimi, Psikoloji Eğitimi, Sosyal Bilgiler Eğitimi, Sosyoloji Eğitimi, Okul Öncesi Eğitimi, Tarih Eğitimi, Türk Dili ve Edebiyatı Eğitimi, Türkçe Eğitimi, Vatandaşlık ve Demokrasi Eğitimi, Yabancı Diller Eğitimi konuları değerlendirilecektir.

 

 

Kongre hakkında geniş bilgi http://usbek7.nevsehir.edu.tr/adresinden öğrenilebilir.

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.