Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE BAŞKANLARI KARS İLİNİ ZİYARET ETTİ

Eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi amacıyla Bakanlığımız yöneticilerinin gerçekleştirdiği il ziyaretleri kapsamında; Genel Müdürlüğümüz Öğretmene Hizmet Daire Başkanı Sayın Bekir ŞİRİN ve İzleme Değerlendirme ve Koordinasyon Daire Başkanı Sayın Seyfettin TORAMAN Kars ilimizde bulunan yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi ziyaret ettiler.
GENEL MÜDÜRLÜĞÜMÜZ DAİRE BAŞKANLARI KARS İLİNİ ZİYARET ETTİ

Ziyaret kapsamında; ilk olarak İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Çalışma ziyaretinin ikinci gününde eğitim kurumu yöneticileri ile biraraya gelerek Türkiye Yüzyılında Bakanlığımızın son dönem çalışmalarına ilişkin bilgilendirme ve değerlendirmelerde bulundular.

Ayrıca; il merkezinde ve ilçelerde bulunan Kars Halk Eğitim Merkezi, Arpaçay İlçesi Akçalar İlkokulu, Atçılar İlk ve Orta Okulu, Ani Ortaokulu, Şeyh Şamil İmam-Hatip Ortaokulu, Prof.Dr.Fahrettin Kırzıoğlu Bilim ve Sanat Merkezi, Şehit Taner Özdemir Anaokulu, Kars Fen Lisesi, Kars Anadolu İmam-Hatip Lisesi, Kars Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesinde bulunan yönetici, öğretmen ve öğrencilerimizi ziyaret ettiler.

 

21-12-202321-12-202321-12-202321-12-202321-12-2023

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.