Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

III. Ulusal Fizik Eğitimi Kongresi 14-16 Eylül 2017 tarihleri arasında Ankara´da gerçekleştirildi.

Ulusal Fizik Eğitimi Kongresinin üçüncüsü Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneğinin işbirliğiyle  (UFEK2017) 14-16 Eylül 2017 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirildi.  
III. Ulusal Fizik Eğitimi Kongresi 14-16 Eylül 2017 tarihleri arasında Ankara´da gerçekleştirildi.

Kongrenin açılışında bir konuşma yapan Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Semih AKTEKİN,  eğitim sisteminin en önemli öğesi olan öğretmenlerin hizmet öncesi ve hizmet içinde yetiştirilmelerinin önemine işaret ederek, onların tüm eğitimlerinde ve mesleki gelişimlerinde öğretmen yetiştiren fakültelerle işbirliği içinde ortak çalışmalar yapmayı önemsediklerine değindi. Ayrıca yönetici ve öğretmenlerin bu tür kongre, sempozyum vb. faaliyetlere katılımlarını teşvik ettiklerini belirtti.

Kongrenin düzenlenmesine katkılarından dolayı başta Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanına, Fen Eğitimi ve Araştırmaları Derneğine ve emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmalarını tamamladı.

 

 

18-09-201718-09-201718-09-2017

       

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.