Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü
ÖĞRETİM PROGRAMI HAZIRLAMA ve ÖN TEST SON TEST
![ÖĞRETİM PROGRAMI HAZIRLAMA ve ÖN TEST SON TEST](/www/images/mansetresim.png)
13-17 Nisan 2015 tarihleri arasında İstanbul Zübeyde Hanım Hizmetiçi eğitim enstitüsünde Genel Müdürümüz Ali YILMAZ ve Daire Başkanımız Abdi ERDOĞAN’ın da katılımları ile “Program hazırlama ile ön test son test hazırlama komisyon çalışmaları yapılmıştır. Bu çalışmalarda 19 faaliyetin öğretim programı ile 48 faaliyetin ön test son test (değerlendirme kriterleri) hazırlanmıştır.
|