Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

Öğretmenler Günü ve Öğretmenler İçin Yapılacak Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Hakkındaki Çalıştay Yenifoça Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Gerçekleştirildi

 Öğretmenler Günü ve Öğretmenler İçin Yapılacak Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Hakkındaki Çalıştay Yenifoça Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde Gerçekleştirildi

8-9 Mart 2018 tarihlerinde 81 ilden katılan Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerine yönelik olarak düzenlenen “Öğretmenler Günü ve Öğretmenler İçin Yapılacak Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Hakkındaki Çalıştay" Yenifoça Hizmetiçi Eğitim Enstitüsünde gerçekleştirildi. Çalıştaya Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız da katılarak bir konuşma yaptı.

Etkinlik; Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Daire Başkanı Abdi Erdoğan, dairenin faaliyetleri ve 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek çalıştaya katılan taşradaki yöneticilerin, görüş ve önerilerini almayı da amaçladıklarını belirtti.

Müsteşar Yardımcısı Muammer Yıldız ise konuşmasında hizmete yeni açılan Enstitünün öğretmenler için hayırlı hizmetlere vesile olmasını diledi, katılımcılardan Öğretmenler Günü ile ilgili yepyeni fikirler geliştirmelerini istedi. Müsteşar Yardımcısı, katılımcıların sorularını da cevaplandırarak Enstitü yönetiminden kurum hakkında bilgi aldı.  

Etkinlik;  24 Kasım Öğretmenler Günü Bakanlık ve Taşra Teşkilatında Yapılan Faaliyetler,  Öğretmenler Günü Kutlama Yönetmeliği ile Öğretmenler Günü Genelgesi , Öğretmene Hizmet, Sosyal ve Kültürel Faaliyetler başlıkları adı altında grup çalışmalarıyla sona erdi. 

14-03-201814-03-201814-03-201814-03-201814-03-2018

      

      

 

      

 

      

      

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.