Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYI

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYI

ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYI

Özel Eğitim Öğretmenliği için kaynaklık eden Zihin/Görme/İşitme Engelliler Öğretmenlikleri lisans programlarının adının Özel Eğitim Öğretmenliği” olarak değiştirilmesi hakkındaki YÖK’ün 29/04/2015 tarih ve 387 sayılı yazı doğrultusunda MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 21-25 Mayıs 2015 tarihleri arasında Balıkesir Ayvalık ilçesi Ayvalık Cunda Uygulama Otelinde   "Özel Eğitim Öğretmeni Özel Alan Yeterlikleri Çalıştayı” düzenlenmiştir.

Çalıştay Öğretmen Yeterlikleri ve Kaliteyi Geliştirme Daire Başkanı Mahmut AĞIRMAN, Eğitim Politikaları Daire Başkanı V. Ertan GÖV, Eğitim Uzmanı Sevinç AKSAY ALBUZ, Millî Eğitim Uzmanı Ali KAYMAK, Millî Eğitim Uzman Yardımcıları, alan uzmanları Prof. Dr. Atilla CAVKAYTAR (Anadolu Ü.), Doç. Dr.Hasan GÜRGÜR ve alan öğretmenlerinin katılımıyla “Özel Eğitim Öğretmeni Özel Alan Yeterlikleri Çalıştay”ı gerçekleştirilmiş olup Özel Eğitim Öğretmenliği özel alan yeterlikleri, yeterlik ve performans göstergeleri yazım ilkeleri kapsamında yürütülmüştür.

 

 ÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYIÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYIÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYIÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYIÖZEL EĞİTİM ÖĞRETMENİ ÖZEL ALAN YETERLİK ÇALIŞTAYI

 

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.