Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

Sayın Bakanımız Mahmut ÖZER'in 81 İli Temsilen Ankara'ya Davet Edilen Öğretmenlerimizle Yemek Daveti

Sayın Bakanımız Mahmut ÖZER'in 81 İli Temsilen Ankara'ya Davet Edilen Öğretmenlerimizle Yemek Daveti

Sayın Bakanımız Mahmut Özer, 81 ilden Ankara'ya gelen öğretmenler ile 24 Kasım Çarşamba günü Vilayetler Konukevinde düzenlenen yemekte bir araya geldi. Bakan Özer, konuşmasında 24 Kasım etkinlikleri kapsamında öğretmenlerle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bakan Yardımcıları Ahmet Emre Bilgili, Petek Aşkar, Sadri Şensoy, MEB Genel Müdürleri, Ankara Valisi Vasip Şahin ve Ankara İl Millî Eğitim Müdürü Harun Fatsa'nın da hazır bulunduğu Öğretmenler Günü yemeğinde il temsilcileri ve şehit öğretmen yakınlarına, engelli öğretmenleri, yurt dışında görev yapan öğretmenleri, emekli ve aday öğretmenleri temsilen toplantıya katılanlara hediyeleri takdim edildi. Bakanlığımız tarafından öğretmenler arasında yapılan "Doğru ağacın gölgesi de doğru olur." konulu resim ve fotoğraf yarışmasında dereceye giren öğretmenlerimizin de ödül töreni gerçekleştirildi.

 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama yemeği, Aylin Şengün Taşçı'nın seslendirdiği birbirinden güzel eserler eşliğinde devam etti.

03-12-202103-12-2021

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.