Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN 81 İLDEN ANKARA'YA DAVET EDİLEN ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞMASI

 SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN 81 İLDEN ANKARA'YA DAVET EDİLEN ÖĞRETMENLERİMİZLE BULUŞMASI

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile 81 ilden Ankara'ya davet edilen öğretmenlerimiz, 23 Kasım 2021 tarihinde Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde öğretmenler onuruna düzenlenen yemekte bir araya geldiler.

Davete katılan öğretmenlere teşekkür eden Erdoğan, yurdumuzun dört bir yanında ve dünyanın birçok yerinde görev yapan öğretmenleri selamlayarak Öğretmenler Günü'nü kutladı. Öğretmenliğin bir kariyer mesleği olması için atılan adımlardan söz ederek Öğretmenlik Meslek Kanunu hakkında bilgi verdi.

Davette şehit öğretmen yakınlarının yanında yurt dışında görev yapan öğretmenleri, engelli öğretmenleri, özel öğretim kurumlarında çalışan öğretmenleri, aday ve emekli öğretmenleri temsilen çok sayıda öğretmenle bir araya gelen Erdoğan, şehit öğretmenleri bir kez daha rahmetle andı.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde düzenlenen akşam yemeğinde davetliler arasında Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve eşi, Bakan Yardımcıları Ahmet Emre Bilgili, Petek Aşkar, Sadri Şensoy, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Cevdet Vural, Personel Genel Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve Özel Kalem Müdürü Mustafa Gelen de vardı.

03-12-202103-12-202103-12-2021

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.