Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü
TEMSİLCİ ÖĞRETMENLERİMİZ ANKARA´YI GEZDİ
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Başkentte düzenlenen etkinliklere illerini temsilen katılan öğretmenlere yönelik kültür gezileri gerçekleştirildi.![TEMSİLCİ ÖĞRETMENLERİMİZ ANKARA´YI GEZDİ](/meb_iys_dosyalar/2023_11/22143538_8a4f1587e9874f39995b3f5549ef038c.jpg)
Kültürel geziler kapsamında; Ankara'nın en eski semti Ulus'ta yer alan tarihî camilerden Hacı Bayram-ı Velî Camii ile millî iradenin temsil edildiği meclislerimiz olan 1. TBMM (Kurtuluş Savaşı Müzesi) ve 2. TBMM (Cumhuriyet Müzesi) öğretmenlerimiz tarafından ziyaret edilmiştir.