Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü 

Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakültesi Lisans Programlarını Geliştirme ve Güncelleme Çalıştayı Antalya´da Gerçekleştirildi

Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakültesi Lisans Programlarını Geliştirme ve Güncelleme Çalıştayı Antalya´da Gerçekleştirildi

 

Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakültelerinde yer alan 25 anabilim dalının program geliştirme ve güncelleme çalıştayının ilki 6-8 Ekim 2016 tarihlerinde İstanbul’da, ikincisi 17-18 Mart 2017 tarihinde Ankara’da, üçüncüsü ise 19 Nisan 2017 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilmiştir.

Çalıştaya; Millî Eğitim Bakanlığı Müsteşar yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mehmet Şişman, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Semih Aktekin, Eğitim/Eğitim Bilimleri Fakültelerinin dekan ve bölüm başkanları ile akademisyenler katılmıştır.

Çalıştayda; İstanbul ve Ankara çalıştaylarında görüşülen konular değerlendirilmiş ve Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği, Türkçe ve Sosyal Bilimler Eğitimi, Yabancı Diller Eğitimi, Güzel Sanatlar Eğitimi, Eğitim Bilimleri,  Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi, Özel Eğitim Bölümü, Temel Eğitim Bölümü, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümlerinin Anabilim Dallarına ait programların geliştirme ve güncelleme çalışmaları yapılmıştır.

 

 


25-04-201725-04-2017

Milli Müdafa Cad. 6/3 Ek Bina Kızılay/ANKARA - Personel İletişim Sayfası

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.